Par mums

Deju klubs Ekspresija savu darbību sāka 2015 gada novembrī, Upesleju dienas centrā. 

Šobrīd mēs piedāvājam dejas tikai bērnudārzos.  Tas ir izdevīgi visiem. Bērns nodarbojas ierastā vidē kopā ar bērniem. Vecākiem nav jātērē laiks lai bērnu pēc darba aizvestu uz nodarbībām.

Par vadītāju Ingu Gothardsoni

Ingas Moto ir:

Izstāsti stāstu ar kustību

Inga Gothardsone ir profesionāla deju skolotāja, izglītību ieguvusi Rīgas kultūras un izglītības darbinieku tehnikumā (šodien Kultūras koledža). Visu savu dzīvi viņa ir veltījusi dejai, gan dejojusi pati, gan mācījusi citus, aiz muguras jau gandrīz kā 40 gadi pavadīti sniedzot savu dejas mīlestību citiem. Ar mīlestību un pacietību viņa māca deju pamatus. Viņa ir azartiska, ar savu degsmi iededz citus. Viņa vienmēr atrod, ko jaunu un mācās, lai tālāk to nodotu citiem. 10 gadus viņa nodzīvoja Amerikā. Dejoja Anisas deju studijā, kur mācījās pati- Vēderdejas, stepu, līnijdejas, baletu. Vēlāk jau pati sāka strādāt šajā studijā, kā pasniedzēja - baleta pamati un steps bērniem no 2-5 gadu vecumam, un raksturdeja no 6 gadu vecuma. Pie Marias Gonzales Inga apguva Flamenko no pašiem pamatiem un mācījās, kā šo skaisto deju mācīt citiem, kā savaldīt lakatu, vēdekli. Tad viņa sāka mācīt pusaudžiem Flamenko deju pamatus un dejot Flamenko teātrī. Dejoja Mario deju studijā, kur apguva sarīkojumu dejas. Konkursos ieņēma 1,2,3 vietas. Holivudas jauno talantu konkursā Ingas čigānu deja ieņēma 2. vietu. Viņas sirds lieta ir Flamenko un čigāni. Savu deju prasmi viņa rādīja arī Japānā, kur strādāja pusgadu, kā raksturdeju dejotāja. 7 gadus Inga nodzīvoja Norvēģijā, strādāja bērnudārzā kā deju skolotāja. Inga pati veido daudzas horeogrāfijas. Inga saka- deja mani uztur jaunu. Atgriezusies Latvijā, Inga turpina savu pasniedzējas karjeru, mācot gan lielus, gan mazus.

Kas ir Ritmika, kustība, deja

 Nodarbības palīdz bērnam attīstīt muzikalitāti, ritmu,  nostiprina elpošanas sistēmuBērni iemācās dažādu deju pamatus, tie tiek pasniegti atbilstoši vecumam. Klasiskās dejas pamati, Modernā deja, Raksturdeja, -katra no šīm  dejām bērnam attīsta ķermeni, bērns iegūst lokanību, elastību, kāju un roku kustību koordināciju,  iegūst skaistu stāju. Dažādi deju vingrinājumi attīsta kustību grāciju. Nodarbībā izmantojam arī ritmikas elementus tā attīstot bērna muzikalitāti un ritma izjūtu. Nodarbības šajā vecumā veidojas uz asociatīvās domāšanas pamata, tam palīdz dažādi vingrinājumi un rotaļas. Nodarbību laikā bērns mācās koordinēt savas kustības un muskuļu darbību, kā arī mēģina izteikt savas emocijas caur kustību. Nodarbību laikā bērni iemācās dalīties, iemācās disciplīnu, noturēt uzmanību. Tiek trenēta  pašdisciplīna.

Mācās dejas un ir iespēja piedalīties koncertos.

Novērojumi pierāda, ka bērni, kas apmeklē šīs nodarbības attīstās ātrāk, kā vienaudži.


Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .