Par mums

     Deju klubs ''Ekspresija'' savu darbību sāka 2015. gada novembrī Upesleju dienas centrā un Salaspilī.

     2019. gada februārī sākām pasniegt ritma, dejas, kustības un baleta pamatus 154. PII, Andromedas gatve 3. 

     2020. gada rudenī uzsākam savu darbību Playday Mežciemā, PPII Krabītis, Brīvās Austra skolā Ādažos, 167 PII.

     2022. gada februārī sākām nodarbības Mežciema PII, septembrī sākām dejot PII Riekstiņš Carnikava, PII Piejūra Siguļos un PPII Gustiņš Čiekurkalnā. 2023. gada februārī sākam piedāvāt nodarbības PPII Kamolītis.

Par vadītāju Ingu Gothardsoni

Ingas Moto: Izstāsti stāstu ar deju

     Inga Gothardsone ir profesionāla deju skolotāja, izglītību ieguvusi Rīgas kultūras un izglītības darbinieku tehnikumā (šodien Kultūras koledža). Visu savu dzīvi viņa ir veltījusi dejai, gan dejojusi pati, gan mācījusi citus, aiz muguras jau vairāk kā 40 gadi pavadīti, sniedzot savu dejas mīlestību citiem. Ar mīlestību un pacietību viņa māca dejas pamatus. Viņa ir azartiska, ar savu degsmi iededz citus. Viņa vienmēr atrod, ko jaunu un mācās, lai tālāk to nodotu citiem. 10 gadus viņa nodzīvoja Amerikā. Dejoja Anisas deju studijā, kur mācījās pati- Vēderdejas, stepu, līnijdejas, baletu. Vēlāk jau pati sāka strādāt šajā studijā kā pasniedzēja - baleta pamati un steps bērniem no 2-5 gadu vecumam, un raksturdeja no 6 gadu vecuma. Pie Marias Gonzales Inga apguva Flamenko no pašiem pamatiem un mācījās, kā šo skaisto deju mācīt citiem, kā savaldīt lakatu, vēdekli. Tad viņa sāka mācīt pusaudžiem Flamenko deju pamatus un dejot Flamenko teātrī. Dejoja Mario deju studijā, kur apguva sarīkojumu dejas. Konkursos ieņēma 1., 2., 3. vietas. Holivudas jauno talantu konkursā Ingas čigānu deja ieņēma 2. vietu. Viņas sirds lieta ir Flamenko un čigāni. Savu deju prasmi viņa rādīja arī Japānā, kur strādāja pus gadu kā raksturdejas dejotāja. 7 gadus Inga nodzīvoja Norvēģijā, strādāja bērnudārzā kā deju skolotāja. Inga pati veido daudzas horeogrāfijas un saka - deja mani uztur jaunu. Atgriezusies Latvijā, Inga turpina savu pasniedzējas karjeru, mācot gan lielus, gan mazus. 2019. gada jūnijā Inga ieguva augstāko izglītību uzņēmējdarbībā. 2022. gada novembrī Inga pabeidza pedagoģiskos kursus.

Ingas sapnis bija izveidot savu deju klubu ar dažādu deju stilu piedāvājumu bērnu dārzos. Un nu jau vairākus gadus Inga darbojas šajā jomā, audzina jauno maiņu.