Attīstam bērna ritma izjūtu, nostiprinam stāju, mācamies dažādu deju pamatus un kustību materiālu. Palīdzam celt bērna pašapziņu!

Ko mēs piedāvājam?

RITMS, KUSTĪBA, DEJA- 1,5-2 gadi, 2-3 gadi, 3-4 gadi, 4-6 gadi

Ritmika ir ritma īpatnību kopums un vingrinājumu sistēma, kas palīdz izkopt ritmu caur dažādām kustību kombinācijām. Programma ir izstrādāta atbilstoši katrai vecuma grupai, lai bērniem ir interesanti apmeklēt nodarbības.  Mazākiem beŗniem vairāk koncentrējamies uz ritma attīstīšanu, muskuļu stiprināšanu, mācāmies ļoti vienkāršas dejiņas. Vecākajās grupas bērni jau apgūst dažādu deju stilus-latviešu,moderno, disko u.c. Nodarbību mērķis ir attīstīt bērniem ritmu, kustību koordināciju un iemācīties izdejot kustību kombinācijas.  Bērni mācās  strādāt komandā. Nodarbības notiek ar individuālu pieeju bērna izaugsmei un attīstībai. Nodarbībās tiek trenēta uzmanība un koncentrēšanās spēja gan individuāli, gan grupā. Caur kustībām un deju tiek attīstītas radošās izpausmes, improvizācija un iztēle, bērnos parādās drošība, ticība savām spējām. Caur dažādiem vingrinājumiem tiek trenēts līdzsvars,, spēja ātri reaģēt, tiek stiprināti muskuļi.Apmeklējot deju nodarbības iegūst lielāku kustību drošību, koordināciju, līdzsvaru un ķermeņa izturību. 

BALETA PAMATI - 4-7 gadi

Dejošana nostiprina svarīgas dzīves prasmes-radošumu, disciplīnu un komandas līdzdalību — tas viss notiek drošā, jautrā un audzinošā vidē. Nodarbībās mēs iepazīstināsim bērnus ar klasiskā baleta pamatiem, galveno uzmanību pievēršot pareizai stājai, līdzsvaram, baleta pamattehnikai un terminoloģijai. Baleta pamatmetodes palīdzēs jūsu bērnam attīstīt  muzikalitāti, iztēli; koordināciju un attīstīt muskuļu tonusu. Viņi pat nepamanīs, ka strādā.

DEJU MIX (dažādu deju stilu apvienojums-Disko, Hip-hop, latino, laikmetīgā deja u.c.)- no 5 gadiem

LATVIEŠU AUTAS DEJA

Apģērbs

Bērnudārzā: Meitenēm - t-krekls, svārciņi/legingi. Zēniem - t-krekls, šorti vai mīkstas garās bikses. (ĒRTS APĢĒRBS). Kājās čībiņas, českas, neslīdošas zeķes.

Balets: Obligāta prasība ir rozā bodijs un rozā svārciņi, zeķubikses, baleta čībiņas, mati sakārtoti copītē.

Apmaksa

MĒNEŠA ABONIMENTS., ja bērns slimo ilgstoši, ir iespēja maksāt par katru nodarbību.  Katrā dārziņā maksa atšķiras.

Ar vecākiem tiek slēgta vienošanās

Ja bērns neierodas uz nodarbību, par to ir obligāti jāpaziņo. Attaisnota nodarbība skaitās, ja ir uzrādīta ārsta zīme.