NODARBĪBU GRAFIKU SKATĪTIES ATTIECĪGAJĀ SADAĻĀ - PLAYDAY, ĀDAŽI, PPII KRABĪtis 154.PII, 167 PII 

Ritms, kustība, deja 

     Nodarbību ietvaros bērni apgūst baleta pamatus, raksturdeju, ritmu, iegūst skaistu stāju, mācās dejas, piedalās koncertos. Programma tiek veidota atbilstoši vecuma grupai-1.5-2 gadi, 2-3 gadi, 3-4 gadi un 4-6 gadi. Bērni mācīsies izjust mūzikas ritmu, apzināsies deju kustības, mācīsies dažādus deju soļus. Nodarbību laikā tiks pievērsta liela uzmanība bērnu stājai un pareizai elpošanai! Caur rotaļām bērns tiek virzīts uz skaisto dejas pasauli. Deja palīdz bērnam attīstīt pašpārliecinātību, uzlabo koncentrēšanās spējas, iemāca saprast gan sevi, gan pieņemt apkārtējos un palīdz atklāt bērna radošo domāšanu. Deja ir lielisks sākums bērna turpmākajai attīstībai.  Nodarbības šajā vecumā veidojas uz asociatīvās domāšanas pamata, tam palīdz dažādi vingrinājumi un rotaļas. Nodarbību laikā bērns mācās koordinēt savas kustības un muskuļu darbību, kā arī mēģina izteikt savas emocijas caur kustību. 

     Mācās dažādas dejas, arī latviešu un ir iespēja piedalīties koncertos.

     :) Novērojumi pierāda, ka bērni, kas apmeklē šīs nodarbības, attīstās ātrāk kā vienaudži!

Baleta pamati

      No 4-7 gadu vecumam piedāvājam  baleta pamatus. Tā ir lieliska iespēja ielikt deju pamatus, veidot pareizu stāju. Bērna ķermenis ir ļoti plastisks. To var salīdzināt ar mālu, kas prasmīga meistara rokās pārvēršas mākslas darbā. Nodarbības notiek aizraujošā rotaļu formā, nodrošinot bērnam prieku, labu noskaņojumu un lieliskus rezultātus! Programma ir veidota uz klasiskās dejas pamatiem, pielāgojot to attiecīgajai vecuma grupai. Liela uzmanība tiek pievērsta stājas veidošanai, koordinācijai un bērnu individuālo spēju attīstīšanai. Balets veicina bērnu attīstību kustībā, ritmā, plastiskumu, fizisko attīstību, lokanību, ritma izjūtu un muzikalitāti. Bērni kļūst pārliecinātāki par sevi.

Apģērbs

Bērnudārzā:  ērts apģērbs-vislabākais T-krekls, meitenēm obligāti legingi, svārciņi, puišiem šortiņi vai ērtas garās bikses, krekliņš, kājās obligāti čībiņas. Uz nodarbību, ja bērns pats var pārģērbties, meitenes var vilkt bodijs

Balets:          Baleta nodarbībās obligāta prasība ir rozā bodijs un rozā svārciņi, zeķubikses, baleta čībiņas, mati sakārtoti copītē, lai neizjūk un bērnam ir ērti aktīvi darboties.