Mūsu deju nodarbības:

Kas ir Ritmika, deja, kustība no 1-3 gadiem ar māmiņām

Bērns ar māmiņu jūtas ļoti droši, tādēl ir jauki apmeklēt nodarbības kopā. Ritms jāmācās jau no mazotnes, Mēs piedāvājam sistēmu, kur bērns caur rotaļām mācās dzirdēt ritmi. Piedāvājam dažādus vingrojumus, mācāmies dejas.


Kas ir Ritmika, kustība, deja

Bērni iemācās dažādu deju pamatus, tie tiek pasniegti atbilstoši vecumam. Klasiskās dejas pamati, Modernā deja, Raksturdeja, -katra no šīm  dejām bērnam attīsta ķermeni, bērns iegūst lokanību, elastību, kāju un roku kustību koordināciju. Tiek trenēta  pašdisciplīna. Nodarbībā izmantojam arī ritmikas elementus tā attīstot bērna muzikalitāti un ritma izjūtu. Bērns iegūst skaistu stāju, apgūst roku un kāju pozīcijas.  Mācās dejas un ir iespēja piedalīties koncertos.


Kas ir Līnijdeja

Varbūt pats nosaukums mums pasaka priekšā dejošana līnijā, kur soļu kombinācijas atkārtojas. Bet patiesība īstas definīcijas nav. Deja radusies Amerikā. Līnijdejās mēs varam dejot dažādas dejas - valsi, rumbu, rokelrolu u.c. Sākot no pašām vienkāršākajām, līdz ļoti sarežģītajā. Ir fantastiski saktīties, kā dejotāji sinhroni atkārto kustības, stāvot katrs par sevi. Pāris nav nepieciešams.Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .