Jampadracis

Mājās reizēm valda jampadracis? Nāc pie mums, mūsu Jampadracis, tās ir nodarbības pašiem mazākajiem no 1 gadiņa līdz 3 gadiem. Kur, kad notiek nodarbības, skatīties sadaļā _-Nodarbību grafiks

Psihologi atzīst, ka svarīgākais laiks bērna dzīvē ir līdz 3 gadu vecumam, kad viņam ir jābūt kopā ar mammu. Un nākot kopā uz nodarbībām bērniņš jūtas drošāk, ja mamma ir blakus, ja mamma iedrošina, palīdz, atbalsts ir neatsverams. Bērns iemācās sazināties ar pārējiem bērniem. Nodarbības palīdz bērnam attīstīt muzikalitāti, ritmu,  nostiprina elpošanas sistēmu. Svarīgi, lai bērnam veidotos pareiza stāja un attīstītos kustību koordinācija. Dažādi deju vingrinājumi attīsta kustību grāciju. Ritmika attīsta ritma izjūtu, palīdz ieklausīties mūzikā. Nodarbības šajā vecumā veidojas uz asociatīvās domāšanas pamata, tam palīdz dažādi vingrinājumi un rotaļas. Nodarbību laikā bērns mācās koordinēt savas kustības un muskuļu darbību, kā arī mēģina izteikt savas emocijas caur kustību. Nodarbību laikā bērni iemācās dalīties, iemācās disciplīnu, noturēt uzmanību.

Viena no priekšrocībām ir arī tā, ka vecāki redz, ko mazais spēj, kāda ir bērna izaugsme un kā norit mazuļa vispārējā attīstība.

Nodarbībās izkustas gan māmiņa, gan bērniņš. Un kopā pavadītais laiks ir neatsverams.

Novērojumi pierāda, ka bērni, kas apmeklē šīs nodarbības attīstās ātrāk, kā vienaudži.

Created with Mozello - the world's easiest to use website builder.

 .